0 Dana 0 Sati 0 Minuta 0 Sekundi

DO POČETKA 20. MEĐUNARODNOG OTVORENOG PRVENSTVA KARLOVCA U MINI I SUPER MINI RUKOMETU ZA DJEVOJČICE I DJEČAKE ROĐENE 2011., 2012., 2013. I 2014. GODINE

Pratite nas

Pratite nas

Sve informacije oko prijava i tijeka prvenstva možete
pratiti na našoj web stranici.

Prvenstvo 2022. - info

TURNIR LABINSKA REPUBLIKA DJEČAKA U 11 DJEČACI ROĐENI - 2010 – 2011 – TRENER ZLATKO GRČIĆ

Ovoga vikenda 02.04.2022. god. odigran je 16. turnir po redu rukometni Labinska republika dječaka rođenih 2010. i 2011. godišta U 11 u Labinu u organizaciji RK Labin.

RK Š.R. KARLOVAC - RK RUDAR ADRIA 6 : 7

Trebala je ovo biti lakša utakmica ali snijeg i put uspavali su ekipu koja je nenadano

Istakle su se: Matej Prpić, Karlo Požega i Dino Buljugija

Igrač utakmice Matej Prpić,

ARBA – RK Š.R. KARLOVAC 2 : 7

Druga utakmica u kojoj smo uigravali obranu i pojedine akcije za teću utakmicu, malo odmarali važnije igraće koji su potegli u drugom poluvremenu.

Istakle su se: Matej Prpić, Karlo Car , Dino Buljugija i Lovro Tomljenović

Igrač utakmice Filip Krvarić,

RK Š.R. KARLOVAC - RK ROVINJ 13 : 1

Treća utakmica toga dana u kojoj su nam trebali bodovi i gol razlika da izborimo prvu poziciju na tablici.
Naime Rk Rovinj je pobijedio RK Labin Adria Oil , tako da nam je igrala pobjeda i to što boljom gol razlikom.
Obrana na visini zadatka, napad besprijekoran.
Istaknuli su se; Filip Krvarić, Dino Buljugija, Karlo Car i Roko Palajsa.
Igrač utakmice Dominik Joha.

POLUFINALE

RK ČAVLE - RK Š.R. KARLOVAC 4 : 7

Ova utakmica je značila da pobijedom ulazimo u naš cilj prije turnira a to je finale.
U prvom poluvremenu primamo samo jedan gol ( 1:3) zahvaljujući našoj vrlo pokretljivoj obrani.
U drugom poluvremenu pokušavamo malo odmoriti ekipu i ulaze igraći koji manje igraju.
Istaknuli su se; Karlo Požega, Toni Mihalić, Frane Matešić Lovro Tomljenović i Marin Samardžija.

FINALE

RK Š.R. KARLOVAC - RK Gospić 4 : 8

Tradicionalni rivali ove godine i u 1.HRL U11-dječaci, Prvo plasirana ekipa Gospića bila je bolja i na kraju zasluženo slavila. Vice prvaci regije Zapad igrači RK Š.R. Karlovac osvojili su SREBRO na ovom turniru.
Istaknuli su se; Karlo Požega, Toni Mihalić, Frane Matešić, Matej Prpić i Marin Samardžija