Prva Hrvatska rukometna liga dječaka A rođenih 2006-2007

RK Š.R. Karlovac – MRKOpatija 20:18 (12:4)

U okviru 14. kruga Prve Hrvatske rukometne lige za dječake A rođene 2006. i 2007.godine, u Karlovcu RK Š.R.Karlovac igrala je sa MRK Opatijom i zasluženo pobijedili s rezultatom 20:18 (12:4). Prvo poluvrijeme odličnou svim segmentima igre. Drugo ne bašza pamćenje, ali dobili su priliku i oni koji imaju manju minutažu.

S ovom utakmicom Mladi rukometaši RK Š.R.Karlovac izborili su teoretski drugo mjesto na tablici koje vodi na Završnicu Prvenstva Hrvatske koje se ove godine igra od 30. svibnja do 02. lipnja 2019. godine u Umagu i daje pravo za bolji raspored.

Istakli su se: Lovro Gračan (6), Borna KOvačić (3),Ivan frković (3) i Grgur Marić (2).

Najbolja igračica je Nol Velimirović (4).