Međužupanijska rukometna liga djevojčica A rođenih 2006-2007

RK Š.R. Karlovac – ŽRK Garešnica 21:18 (13:8)

U okviru zaostalog 1. kruga Međužupanijske rukometne lige za djevojčice A rođene 2006. i 2007.godine, u Sisku RK Š.R.Karlovac igrala je sa ŽRK Garešnicom, ŽRK Ivanić i ŽRK Novskom.

U prvoj utakmici djevojčice RK Š.R.Karlovac igrala su sa ŽRK Garešnicom i zasluženo pobijedile s 3 gola razlike rezultatom 21:18 (13:8). Bolja ekipa maldih karlovčankih u svim elementima igre. Već u prvom poluvremenu je bilo i 6 golova razlike. U drugom nešto opuštenija igra, a dobilu su minutažu ione koje manje igraju.

Istakle su se: Hana Skočibušić (5), Tonka Turkalj (4),Patricija Rajčić (2) i Nika Novaković (2).

Najbolja igračica je Franca Rajčić (7).

Trener Ivica Ljubić

RK Š.R. Karlovac – ŽRK Novska 19:19 (9:7)

U drugoj utakmici djevojčice RK Š.R.Karlovac igrala su sa ŽRK Novskom i postigle na kraju neodlučan rezultat 19:19 (9:7). Prvo poluvrijeme bolje dugo lošije. Krajnji rezultat je realan.

Istakle su se: Hana Skočibušić (4) i Tonka Turkalj (4).