SELEKCIJA DJEVEVOJČICA ROĐENIH - 2006./2007.
TRENER: IVICA LJUBIĆ

Međužupanijska rukometna liga djevojčica A rođenih 2006-2007

RK Š.R. Karlovac – ŽRK Garešnica 21:18 (13:8)

U okviru zaostalog 1. kruga Međužupanijske rukometne lige za djevojčice A rođene 2006. i 2007.godine, u Sisku RK Š.R.Karlovac igrala je sa ŽRK Garešnicom, ŽRK Ivanić i ŽRK Novskom.

U prvoj utakmici djevojčice RK Š.R.Karlovac igrala su sa ŽRK Garešnicom i zasluženo pobijedile s 3 gola razlike rezultatom 21:18 (13:8). Bolja ekipa maldih karlovčankih u svim elementima igre. Već u prvom poluvremenu je bilo i 6 golova razlike. U drugom nešto opuštenija igra, a dobilu su minutažu ione koje manje igraju.

RK Š.R. Karlovac – ŽRK Sisak 22:14 (9:4)

U okviru 2. kruga Međužupanijske rukometne lige za djevojčice A rođene 2006. i 2007.godine, u Karlovcu RK Š.R.Karlovac igrala je sa ŽRK Sisak, ŽRK Ivanić i ŽRK Laurus.

U prvoj utakmici djevojčice RK Š.R.Karlovac igrala su sa ŽRK Siskom i zasluženo pobijedile s 8 golova razlike rezultatom 22:14 (9:4). Bolja ekipa domaćina u svim elementima igre. Mlade rukometašice iz Siska, nisu se mogle suprostaviti, dobrim karlovčankama. Treba istaći Francu Rajčić koja je postigla 14 golova.