Selekcije dječaka RK Š.R. Karlovac u PONEDJELJAK 19.08.2019. godine, započinju s pripremama za za sezonu 2019./2020., kako slijedi:

1. Dječaci RK Š.R.Karlovac rođeni 2006./2007. godine sa svojim trenerom Danijelom Grbačić započinju pripreme za natjecanje u PRVOJ HRVATSKOJ RUKOMETNOJ LIGI ZA DJEČAKE A kako bi izborili Završnicu Prventsva Hrvatske za Dječake A i što bolji plasman u ligi;
    • Dječaci RK Š.R. Karlovac rođeni 2006./2007. godine moraju se i preko turnira što bolje spremiti za natjecanje u PRVOJ HRVATSKOJ RUKOMETNOJ LIGI ZA DJEČAKE A i za Završnicu Prventsva Hrvatske za Dječake A;

ZAVRŠNICA PRVENSTVA HRVATSKE 1.HRLDA ZA DJEČAKE “A” ROĐENE 2006. GODINE I MLAĐE
Umag, 30.svibnja - 02. lipnja 2019.

Nastup na završnici Prvenstva Hrvatske za dječake A rođene 2006. imlađe ostvarile su slijedeće ekipe po regijama:

Prva Hrvatska rukometna liga dječaka A rođenih 2006-2007

RK Š.R. Karlovac – RK Mornar-Crikvenica 23:18 (15:9)

U okviru 14. kruga Prve Hrvatske rukometne lige za dječake A rođene 2006. i 2007.godine, u Karlovcu RK Š.R.Karlovac igrala je sa RK Mornar-Crikvenicom i zasluženo pobijedili s rezultatom 23:18 (15:9). Prvo poluvrijeme vrlo dobro u tranziciji i napadu. Obrana nije baš bila na nivou. Drugo ne baš za pamćenje, ali dobili su priliku i oni koji imaju manju minutažu.

RK Š.R. Karlovac – MRKOpatija 20:18 (12:4)

U okviru 14. kruga Prve Hrvatske rukometne lige za dječake A rođene 2006. i 2007.godine, u Karlovcu RK Š.R.Karlovac igrala je sa MRK Opatijom i zasluženo pobijedili s rezultatom 20:18 (12:4). Prvo poluvrijeme odličnou svim segmentima igre. Drugo ne bašza pamćenje, ali dobili su priliku i oni koji imaju manju minutažu.