SEZONA 2018./2019.
SELEKCIJA DJEČAKA ROĐENIH - 2006./2007.
TRENER: DANIJEL GRBAČIĆ

RK Š.R. Karlovac –RK Poreč 18:17 (11:6)

U četvrtom krugu u Prvoj Hrvatskoj rukometnoj ligi za dječake A rođene 2006. i 2007.godine, u Karlovcu RK Š.R.Karlovac igrala je sa RK Porečom i s RK Umagom te pobijedili dječake Poreča a izgubili od dječaka Umaga.

Glasnik možete preuzeti kao .pdf datoteku.

RK Š.R. Karlovac – RK Dubovac-Gaza 30:12 (14:8)

Odigrana je parska utakmica u  Prvoj Hrvatskoj rukometnoj ligi za dječake A rođene 2006. i 2007.godine, u Karlovcu. Ekipa RK Š.R.Karlovac igrala je sa RK Dubovac-Gazom te zasluženo pobijedila.

Rukomet (dječaci 2006/2007): RK Š.R. Karlovac –RK Mornar-Crikvenica – MRK Opatija

20.10.2019. (nedjelja) u 10:00 Crikvenica

Rukometaši djevojčice Škole rukometa Karlovac odlaze u Crikvenicu, i igraju utakmicu 3. kruga Prve hrvatske rukometne lige dječaka A, a igraju s ekipama: RK Mornar-Crikvenica iz Crikvenice i MRK Opatija iz Opatije

10,00 MRK Opatija –RK Dubovac-Gaza

11,00 RK Mornar-Crikvenica - RK Š.R. Karlovac

12,00 RK Dubovac-Gaza - RK Mornar-Crikvenica

13,00 RK Š.R. Karlovac – MRK Opatija

RK Š.R. Karlovac – MRK Arba Rab 26:18 (11:11)

U drugom krugu u  Prvoj Hrvatskoj rukometnoj ligi za dječake A rođene 2006. i 2007.godine, u Gospiću je ekipa RK Š.R.Karlovac igrala sa MRK Arbom iz Raba i s RK Gospićom te zasluženo pobijedila u obje utakmice.

U prvom poluvremenu prve utakmice, dječaci iz Raba su bili  neugodan protivnik dječacima iz Karlovca. Trener Danijel Grbačić je na poluvremenu objasnio svojim igračima što trebaju popraviti i u drugom je dijelu proradila kontra i polukontra te je sve sjelo na svoje mjesto.

RK Š.R. Karlovac – RK Rudan Labin 29:18 (16:7)

U prvom krugu u  Prvoj Hrvatskoj rukometnoj ligi za dječake A rođene 2006. i 2007.godine, u Karlovcu RK Š.R.Karlovac igrala je sa RK Rudanom iz Labina i s RK Rovinjem te zasluženo pobijedila u obje utakmice.

U prvoj utakmici je bilo očito koliko su dječaci iz Karlovca jači i bolji od dječaka iz Labina. Trener Danijel Grbačić imao je velikih problema prilikom sastavljanja selekcije za utakmicu jer je čak 9 igrača bilo bolesno. Utakmica je završila pobjedom karlovčana 29:18 (16:9). Na utakmici se posebno istaknuo Borna Kovačić koji je zabio 14 golova. Od ostalih treba spomenuti: Grgura Marića (3), Ivana Frkovića (4), Nola Velimirovića (5) i Niku Obranovića (2)

Proteklog vikenda ekipa RK ŠR Karlovac sudjelovala je na međunarodnom memorijalnom rukometnom turniru Zlatko Ivić-Čiva održanom u Valpovu. Dječaci pod vodstvom trenera Danijela Grbačića izgubili su u polufinalu, ali uzeli broncu u utakmici sa ekipom RK Valpovka sa rezultatom 16:15.

RK Š.R. Karlovac – RK Dubovac -Gaza (38:21)

U okviru priprema za sudjelovanje u  Prvoj Hrvatskoj rukometnoj ligi za dječake A rođene 2006. i 2007.godine, ekipa RK Š.R.Karlovac igrala je sa RK Dubovac -Gaza i zasluženo pobijedila s rezultatom 38:21. Oba poluvremena su imala vrlo dobru tranziciju i obje ekipe su se trudile. Dječaci RK Š.R. Karlovac u obrani nisu baš bili na nivou, ali zato je trener Danijel Grbačić vidio na čemu treba poraditi kako bi sve bilo spremno za početak natjecanja. Priliku su dobili svi iz zapisnika.