U prvoj prijateljskoj utakmici u sklopu mini priprema za nastavak sezone, karlovačke rukmetašice su poražene od ekipe Zrinskog iz Čakovca rezultatom 44:35. Igralo se čak tri puta po 20 minuta kako bi sve igračice dobile svojih "5 minuta".

Trener Dražen Keča poprilično je zadovoljan izdanjem svojih igračica, jer su prije toga odradili tek nekoliko treninga i to ne u punom sastavu. Prošla godina ionako je bila teška za sve- pojedine Karlovčanke su čak nekoliko puta bile u samoizolaciji, kao i trener, pa se nadaju da će ostatak prvenstva biti puno mirniji i stabilniji.

Ovoga puta, najefikasnija u domaćoj ekipi bila je kapetanica Kristina Vuković s 12 pogodaka, Stepić je zabila 9, Bačić 5, Medved i Krznarić po 4, a Korač 1 gol.

Sljedeća je na redu odgođena domaća prvenstvena utakmica iz jesenskog dijela sezone sa Seniom iz Senja- odigrat će se 4. veljače.